на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Майже 50 інтелектуалів з різних регіонів України на базі НУЦЗУ проявлять свої знання у сфері пожежної безпеки
29 березня 2017, 12:12

Майже 50 інтелектуалів з різних регіонів України на базі НУЦЗУ проявлять свої знання у сфері пожежної безпеки

29 березня в Національному університеті цивільного захисту України стартував ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році. Захід проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 р. № 1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році», де Національний університет цивільного захисту України визначено базовим вищим навчальним закладом для проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Пожежна безпека».
До Харкова з’їхалися майже 50 учасників олімпіади з різних регіонів нашої держави. Сьогодні, 29 березня, відбулося відкриття заходу. Вітав усіх присутніх проректор з навчальної та методичної роботи Національного університету цивільного захисту України Олег Назаров та бажав відмінних результатів. Цього ж дня молоді інтелектуали виконають практичні та тестові завдання олімпіади, а 30 березня відбудеться нагородження переможців заходу.

 

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Ігоря Котова


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх