29 березня 2017, 13:07

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Цивільний захист»

23-24 березня 2017 року в Національному авіаційному університеті (м. Київ) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Цивільний захист». У роботі журі олімпіади взяв участь начальник кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України, доктор технічних наук, старший науковий співробітник Олександр Соболь.

Учасником ІІ етапу олімпіади від НУЦЗУ стала курсант 5-го курсу факультету цивільного захисту Еліза Семерханова, яка за результатами виконання тестових та практичних завдань одержала диплом третього ступеня за ІІІ місце в групі ВНЗ зі спеціальністю підготовки «Цивільний захист».

Вітаємо призера олімпіади та бажаємо подальших успіхів у навчанні!