30 березня 2017, 11:03

Курсанти та студенти НУЦЗУ — активні учасники проекту “Консорціум молодих психологів Харківщини”

29 березня на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося урочисте засідання Харківського університетського консорціуму.
Захід був присвячений підбиттю підсумків реалізації проекту “Консорціум молодих психологів Харківщини” за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» та сприяння Харківської обласної державної адміністрації.
Метою проекту є професійний розвиток курсантів та студентів для надання якісних соціально-психологічних послуг вимушено переміщеним особам, ветеранам та бійцям АТО і членам їх сімей. До цієї платформи долучились 120 студентів-психологів Національного університету цивільного захисту України, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, Харківського національного університету внутрішніх справ.
39 курсантів та студентів 2-5-го курсу соціально-психологічного факультету Національного університету цивільного захисту України під патронатом кафедри психології діяльності в особливих умовах разом із майбутніми психологами інших вишів у рамках проекту взяли участь у тренінговій програмі, що складається з п'яти модулів, опанували компетенції, важливі для надання психологічної допомоги, провели заняття для дітей в БО “Станція Харків”, “Модульному містечку” для вимушено переміщених осіб, а також взяли участь у Всеукраїнському проекті для родин захисників України “Родинне коло”.
Як зазначила начальник кафедри психології діяльності в особливих умовах полковник служби цивільного захисту Ліна Перелигіна, термін реалізації проекту “Консорціум молодих психологів Харківщини”тривав з 19 грудня 2016 року до 29 березня 2017 року. Під час роботи консорціуму, зауважила полковник Перелигіна, особливо акцентувалась увага на тренінгових заняттях, орієнтованих на поглиблення знань та практичних навичок, які розвивають майбутнього психолога і як фахівця, і як особистість, а також учасники проекту дізнались про реальні перспективи, які відкриваються для студентів-психологів щодо участі у проектах громадських організацій, наданні індивідуальних консультацій, розробці та проведенні власних тренінгів.
Всі учасники тренінгової програми отримали сертифікати.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Ігоря Котова