20 квітня 2017, 10:41

В НУЦЗУ відбулося виїзне заняття на ВАТ "Турбоатом"

19 квітня на території Харківського заводу ВАТ «Турбоатом» з курсантами 3-го курсу факультету пожежної безпеки було проведено практичне заняття. Вони розпочинались у Державній пожежно -рятувальній частині №13 з охорони ВАТ «Турбоатом» та ДП «ХЕМЗ». . Доцент кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Коссе Анатолій Григорович та начальник ДПРЧ №13 підполковник служби цивільного захисту Бондаренко Сергій Володимирович розповіли курсантам про історичне формування пожежної частини, особливості несення служби в об’єктовій пожежній частині та дали відповіді на всі питання стосовно цієї теми.

Після відвідування ДПРЧ №13 курсанти відправились до ВАТ «Турбоатом». Коссе А.Г., нагадавши курсантам про правила безпечного поводження на території підприємства, провів курсантів до збірно-випробувального цеху №73. Знаходячись на території цеху, наставники поділилися досвідом з майбутніми фахівцями, детально описавши технологічний процес виробництва турбін, звернувши увагу на деталі, які відіграють важливу роль для забезпечення безпечних умов роботи персоналу підприємства. Після відвідування випробувального цеху та захисної споруди (що знаходиться в підземній частині заводу), курсанти були запрошені відвідати музей ВАТ «Турбоатом». Славетну історію, інформацію про сьогодення та перспективи розвитку заводу до відома майбутніх фахівців довела Андрієва Анна Олександрівна, провідний перекладач відділу протокольно-організаційної роботи.

В цілому, під час проведення занять курсанти отримали цінний досвід, перейнявши його у більш досвідчених колег та персоналу заводу, отримали необхідні знання та багато нових вражень. Виражаємо вдячність керівництву та персоналу заводу «Турбоатом» за надання можливості проведення практичних занять.

Студентська рада факультету Пожежної безпеки.