20 квітня 2017, 10:42

Фахівці Національного університету цивільного захисту України та Балтійської Міжнародної Академії ухвалили угоду про співпрацю

19 квітня 2017 в Національному університеті цивільного захисту України відбулася зустріч ректора університету Володимира Садкового та голови Сенату Балтійської Міжнародної Академії (м. Рига, Латвія) Буки Станіслава. Під час зустрічі було ухвалено угоду про співпрацю між Балтійською Міжнародною Академією та НУЦЗУ, а також обговорено питання обміну студентами-бакалаврами за спеціальністю «Психологія» та магістрами за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».
Також було розглянуто питання заснування спільного електронного наукового видання, яке буде зареєстровано в Латвії, що дасть змогу наукового обміну між науковцями Латвії та України, участі у спільних проектах та грантових програмах. Отримано також запрошення взяти участь студентам, магістрам та ад’юнктам НУЦЗУ у VII Міжнародній науково-практичній конференції “Время вызовов и возможностей: проблемы, решения, перспективы”, яка відбудеться 11-12 травня 2017 року на базі Балтійської Міжнародної Академії.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ