на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Науковці НУЦЗУ стали учасниками ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю
21 квітня 2017, 15:07

Науковці НУЦЗУ стали учасниками ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю

20 квітня 2017 року в Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Дистанційне навчання – старт із сьогодення в майбутнє» за ініціативою МОН України й Української асоціації дистанційної освіти. Учасниками даного науково-комунікативного заходу були представники Національного університету цивільного захисту України. Зокрема, начальник навчально-науково-виробничого центру, доктор наук з державного управління, професор Світлана Домбровська, начальник наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту ННВЦ, кандидат економічних наук, с.н.с. Вікторія Шведун, а також провідний науковий співробітник цього відділу, кандидат наук з державного управління Аліна Помаза-Пономаренко і науковий співробітник наукового відділу з проблем державної безпеки Кирило Гусаров.
Основні тенденції розвитку сучасної освіти все більше переплітаються з електронним дистанційним навчанням. Оскільки йому притаманні гнучкість, модульність, економічність, інтернаціональність, технологічна інноваційність, мобільність тощо. На це було наголошено учасниками конференції, у межах якої проводились майстер-класи та круглий стіл за такими напрямками, як гейміфікація сучасної освіти, методика та психологія дистанційного навчання, тестування залишкових знань студентів, використання дистанційних та IT-технологій для навчання фахівців.

 


Навчально-науково-виробничий центр

 


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх