21 квітня 2017, 11:15

Виїзне заняття для курсантів факультету пожежної безпеки НУЦЗУ на Турбоатомі

20 квітня науково-педагогічні працівники кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Національного університету цивільного захисту України провели для курсантів 3-го курсу факультету пожежної безпеки виїзне заняття на харківському заводі «Турбоатом».
 Завод охороняється об
єктовою пожежно-рятувальною частиною №13, з якою курсанти і почали ознайомлення з цим підприємством. В актовій залі частини з її начальник - підполковник служби цивільного захисту Бондаренко Сергій Володимирович розповів про створення заводу й пожежно-рятувальної частини на його території та ознайомив з особливостями організації служби.
Після цього з було проведено інструктаж з техніки безпеки - курсанти зустрілись з провідним перекладачем відділу протокольно-організаційної роботи Андрієвою Анною Олександрівною, яка провела екскурсію музеєм ВАТ «Турбоатом». Курсанти розглянули макети турбін та затворів, що випускаються заводом, ознайомились з географією поставок продукції.
Далі заняття проходило у збірно-випробувальному цеху №73, де курсанти побачили деталі турбін, різноманітне обладнання та ознайомились з технологічним процесом.
Найбільш їм запамятались захисні споруди, які були завершенням заняття, вониспустились на глибину понад 20 метрів до приміщень, де у разі надзвичайної ситуації можуть знаходитись та продовжувати свою життєдіяльність протягом двох діб приблизно 2 тисячі працівників заводу.
Відвідування ВАТ «Турбоатом» пройшло під керівництвом доцента кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Коссе Анатолія Григоровича.
Подібного роду заняття дуже цікаві та важливі для курсантів, тож ми дуже вдячні всім, хто надав нам змогу відвідати завод «Турбоатом», поділився знаннями й досвідом.

Студентська рада факультету пожежної безпеки