НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Вітаємо переможців олімпіади з дисципліни «Основи спеціальної та військової підготовки» в розділі «Радіаційний, хімічний та біологічний захист»
21 квітня 2017, 11:24

20 квітня 2017 року науково-педагогічними працівниками кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки факультету цивільного захисту була проведена олімпіада з дисципліни «Основи спеціальної та військової підготовки» в розділі «Радіаційний, хімічний та біологічний захист» серед курсантів та студентів перших курсів навчального закладу. За результатами олімпіади, І місце посів курсант гр. ПБ-16-411 Корецький В.Е. (набрав 55 бали із 85 можливих), ІІ місце посіла студентка гр. ПБс-16-413 Виноградова Н.О. (набрав по 45 балів), ІІІ місце посів курсант гр. ПБ-16-211 Карпов А.А. (набрав 40 балів).

Вітаємо переможців!!!

Кафедра ПтаСП