21 квітня 2017, 11:38

Талановита молодь НУЦЗУ взяла участь у гала-концерті щорічного міського конкурсу «Студентська Весна - 2017»

20 квітня у кіноконцертній залі «Україна» відбувся гала-концерт міського конкурсу художньої самодіяльності «Студентська Весна - 2017», в якому взяли участь творчі колективи з тридцяти вишів Харкова.
Національний університет цивільного захисту України представили:
- Губа Євген, курсант 1-го курсу факультету пожежної безпеки, який посів ІІ місце в номінації «Інструментальний жанр» та взяв участь у гала-концерті;
- вокальний колектив «Аніма» - ІІІ місце в номінації «Естрадний вокал»;
- театральна студія «Лицедії» - ІІІ місце в номінації «Естрадний номер».
Лауреатами конкурсу стали:
- танцювальний колектив «Флейм» в номінації «Сучасний танець»;
- Саркісова Дар’я, курсант 1-го курсу факультету пожежної безпеки в номінації «Народна хореографія»;
- Клімова Дар’я, курсант 1-го курсу факультету цивільного захисту і Пліско Анна, курсант 3-го курсу факультету техногенно-екологічної безпеки в номінації «Вокальний дует».  Тож бажаємо нашим талантам нових злетів та перемог!

Клуб університету