21 квітня 2017, 13:14

Профілактична та профорієнтаційна робота кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту НУЦЗУ та магістратури управління

21 квітня 2017 року доцент кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України старший лейтенант служби цивільного діяльності Ященко О.А. спільно зі слухачами магістратури управління навчального закладу у рамках проведення Дня цивільного захисту відвідали Харківський технічний ліцей №173 з метою проведення з учнями 10-11 класів уроку безпеки життєдіяльності. Фахівці НУЦЗУ докладно розповіли підліткам про радіаційний, хімічний та біологічний захисту населення, а також нагадали про необхідні дії у разі знаходження вибухонебезпечних предметів, з представленням повчального фільму.
Також у межах уроку офіцери провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з майбутніми абітурієнтами щодо навчання у Національному університеті цивільного захисту України і перспектив подальшої праці в органах та підрозділах ДСНС України.

Слухачі магістратури