18 травня 2017, 12:32

Представники НУЦЗУ - гості прямого ефіру програми «Харків-онлайн» на обласному державному телебаченні (Відео)

17 травня заступник начальника центру-начальник відділу організації науково-дослідної роботи Національного університету цивільного захисту України Євген Рибка, старший науковий співробітник відділу організації науково-дослідної роботи Вікторія Горінова, а також курсант 3-го курсу факультету техногенно-екологічної безпеки Сергій Чорний стали учасниками прямого ефіру програми «Харків-онлайн» на обласному державному телебаченні.
Ведучий програми Андрій Бурдов та представники університету напередодні Дня науки обговорили питання щодо розвитку науково-дослідницької та винахідницької діяльності в НУЦЗУ, роботи наукового товариства курсантів та студентів, а також перспективи навчання в ад'юнктурі та докторантурі навчального закладу.
Прямий ефір відбувся 17 травня о 14.10.
Пропонуємо відео ефіру

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ