19 травня 2017, 13:12

В НУЦЗУ відбулися захисти дипломних робіт здобувачами вищої освіти заочної форми навчання

18 травня 2017 року в Національному університеті цивільного захисту України розпочався захист дипломних робіт здобувачами вищої освіти заочної форми навчання за спеціальністю «Державне управління» і «Державне управління у сфері цивільного захисту» освітнього ступеня «магістр», що триватиме до 23 травня. Підготовкою здобувачів за цією спеціальністю передбачено оволодіння теоретичними знаннями, практичними навичками й уміннями стосовно публічного управління та адміністрування, зокрема у сфері цивільного захисту, екологічної безпеки, соціального та гуманітарного розвитку тощо.
Наполегливість, отримані знання й обґрунтовані рекомендації, запропоновані в межах дипломних робіт здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», були високо оцінені членами екзаменаційної комісії. Її головою є ректор НУЦЗ України, д.держ.упр., професор Володимир Петрович Садковий, а членами – завідувач кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту, д.держ.упр., професор Сергій Вікторович Майстро, начальник навчально-науково-виробничого центру, д.держ.упр., професор Світлана Миколаївна Домбровська, професор кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту, д.держ.упр., професор Олексій Ігорович Крюков і провідний науковий співробітник наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту ННВЦ, к.держ. упр. Аліна Леонідівна Помаза-Пономаренко.

Навчально-науково-виробничий центр