19 травня 2017, 14:37

Команда волонтерів НУЦЗУ візьме участь у змаганнях зі стрільби під час Зльоту волонтерів Харківщини

27 травня 2017 року на базі Національної академії Національної гвардії України відбудеться Третій обласний зліт студентів-волонтерів Харківщини «Волонтер ХХІ».  Програмою заходу передбачено проведення змагань серед команд волонтерів зі стрільби з 9 мм пістолета ПМ та розбирання, збирання 7,62 мм автомата АКМ.
Зліт волонтерів проводиться у відповідності до листа Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 10.05.2017 року  № 01-39/1867.

До волонтерської  команди Національного університету цивільного захисту України увійшло 11 курсантів (10 – факультету пожежної безпеки, 1 – соціально-психологічного). Капітан команди – Дар’я Дорошенко, курсант 3 курсу факультету пожежної безпеки. Старший команди – Віталій Попов, фахівець відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи капітан служби цивільного захисту.
 З метою підготовки команди волонтерів університету до участі у Зльоті волонтерів Харківщини, виконання вимог щодо проведення стрільб з 9 мм пістолета ПМ, видачі боєприпасів, бойової та учбової зброї у період з 22.05.2017 р. до 26.05.2017 р. з командою волонтерів університету будуть проводитись  навчально-тренувальні заняття та стрільби з 9 мм пістолета ПМ, заняття з розбирання, збирання 7,62 мм автомата АКМ.
Тренером команди волонтерів університету зі стрільби з 9 мм пістолета ПМ  призначено  заступника начальника факультету пожежної безпеки полковника служби цивільного захисту Ростислава Черепаху, а тренером з розбирання, збирання 7,62 мм автомата АКМ – завідувача кафедри військової підготовки Миколу Букіна.
Зліт волонтерів проводитиметься  за підтримки ХОДА та Харківського університетського консорціуму. Планується участь понад 200 осіб, багато яскравих та цікавих подій.
Нагадаємо, що 28 травня 2016 року проводився ІІ Обласний зліт волонтерів на базі Харківського національного університету внутрішніх справ, в якому взяли участь 23-и команди вищих навчальних закладів Харківщини. 12 загонів змагалися за Кубок голови ХОДА з надання першої медичної допомоги, написання листів воїнам АТО, плетіння оберегів, проходження смуги перешкод, перешкоджання займання полум'я і багато іншого.
Бажаємо команді волонтерів НУЦЗУ наснаги, витримки і перемоги у ІІІ Третьому Зльоті волонтерів Харківщини.
Відділ зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю НУЦЗУ