13 червня 2017, 15:20

Викладачі кафедри НУЦЗУ пройшли тренінг-курси Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки

6-9 червня науково-педагогічні працівники кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Національного університету цивільного захисту України - Тарахно О.В., Жернокльов К.В. і Тарадуда Д.В., пройшли тренінг-курси з питань відпрацювання стандартних операційних процедур підрозділів радіаційного, хімічного, біологічного захисту.  Курси проводились «Агенцією зі зменшення загроз» Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки.

Інструктори, що проводили тренінг, визначили високий професіоналізм та особистий внесок у проведення тренінгу Тарахно О.В. та Тарадуди Д.В. За результатами проведеного заходу, викладачі НУЦЗУ були залучені у проект зі створення у системі ДСНС стандартних операційних процедур під час інцидентів радіаційного, хімічного, біологічного походження.