16 червня 2017, 09:33

Науковець НУЦЗУ пройшла стажування в країні ЄС та стала учасником ХІІІ Міжнародної конференції «Стратегія якості в промисловості та в освіті»

2-11 червня 2017 року на базі Технічного університету м. Варна (Болгарія) відбулося стажування «Сучасні тенденції вищої освіти в країнах ЄС» та 5-8 червня 2017 року пройшла ХІІІ Міжнародна конференція «Стратегія якості в промисловості та в освіті», що тривала у співпраці з Національною металургійною академією України, Київським національним торговельно-економічним університетом та Харківським торговельно-економічним інститутом, за підтримки Міністерства освіти і науки України.

У  заходах взяла участь представник Національного університету цивільного захисту України –  старший науковий співробітник відділу організації науково-дослідної роботи науково-дослідного центру Вікторія Горінова, яка у своєму виступі розкрила актуальність посилення державноуправлінських напрямів, направлених на підтримку та підвищення рівня екологічної освіти у вищих навчальних закладах України. Проаналізовано та визначено підходи державної політики щодо впровадження інноваційних технологій у сфері екологічної освіти, які вимагають постійного удосконалення і відповідності сучасності.