16 червня 2017, 13:48

Вихованці НУЦЗУ стали переможцями міського студентського конкурсу «Харьков – город молодежных инициатив»

15 червня у великій залі Харківської міської ради відбулося нагородження переможців та призерів міського студентського проекту «Харьков – город молодежных инициатив». Захід організовано за ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
Загалом, у конкурсі взяли участь 144 проекти у сфері управління містом, розвитку інфраструктури, фармації, архітектури, екології і дозвілля за номінаціями «Розумному місту – креативна молодь», «Рідному Харкову – сталий розвиток», «Харків – територія успішної кар’єри» та «Харків – місто відкрите, творче, толерантне».
Активними учасниками конкурсу стали вихованці Національного університету цивільного захисту України та їхні керівники. На розгляд комісії було подано 8 проектів від НУЦЗУ. У ІІ турі взяли участь 6 із них. Так, у номінації “Харків — територія успішної кар'єри” була представлена міська програма “Startup-освіта молоді Харкова” на період до 2020 року курсанта 1-го курсу факультету цивільного захисту Анни Зарочінцевої (керівник - провідний науковий співробітник наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру А.Л. Помаза-Пономаренко). У номінації “Рідному Харкову — сталий розвиток” запропоновано наукову роботу “Впровадження ресурсо- та енергозберігаючих технологій на газорозподільних станціях на прикладі ГРС “Комсомольська”” студентки 4-го курсу факультету факультету техногенно-екологічної безпеки Олени Товкайло ( керівник - доцент кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки М.В.Сарапіна). У номінації “Харків — місто відкрите, творче, толерантне” представлено дві роботи: курсанта 3-го курсу соціально-психологічного факультету Анастасії Бойко “Соціально-психологічна реабілітація воїнів Збройних Сил України — учасників антитерористичної операції (АТО) на сході України” (керівник - доцент кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін М.І.Харламов) та проект курсанта 3-го курсу факультету пожежної безпеки Дар'ї Дорошенко “Майбутній рятувальник” (керівник - провідний фахівець відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю В.В.Коленко). У номінації “Розумному місту — креативна молодь” було представлено також дві роботи: студентів 1-го курсу факультету пожежної безпеки Руслана Дуплика та Володимира Федорова “Автоматична система підшарового протипожежного захисту резервуарів з нафтопродуктами НУЦЗУ — 2” (керівник — начальник кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій О.А.Дерев'янко) та курсанта 4-го курсу факультету цивільного захисту Олександра Гужви “Драбина рятувальника” (керівник — начальник кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт В.О.Собина).
Переможцями конкурсу стали проекти — ІІ місце і грошова нагорода 10 тисяч тисяч гривень у номінації “Розумному місту — креативна молодь” студентів 1-го курсу факультету пожежної безпеки Руслана Дуплика та Володимира Федорова “Автоматична система підшарового протипожежного захисту резервуарів з нафтопродуктами НУЦЗУ — 2” (керівник — начальник кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій О.А.Дерев'янко) та ІІІ місце і грошова нагорода 5 тисяч гривень у номінації “Харків — місто відкрите, творче, толерантне” курсанта 3-го курсу факультету пожежної безпеки Дар'ї Дорошенко “Майбутній рятувальник” (керівник - провідний фахівець відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю В.В.Коленко).
Конкурс проводиться вдруге. Загалом, його учасниками стали 1200 студентів та курсантів із 28 вишів Харкова.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото — Ігоря Котова