19 червня 2017, 10:45

Призери міського конкурсу – вихованці кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій НУЦЗУ

Під патронатом Харківської міської ради та мера Кернеса Г.А. в нашому місті проводився конкурс студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив». В ньому взяли участь курсанти та студенти Національного університету цивільного захисту. Проекти, що було представлено від нашого навчального закладу були високо оцінені конкурсною комісією. Так, творчий колектив студентів 1-го курсу факультету пожежної безпеки у складі Дуплика Р.В. та Федорова В.В. (керівник - начальник кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій полковник служби ЦЗ Дерев‘янко О.А.) у номінації «Розумному місту – креативну молодь» з роботою  “Автоматична система підшарового протипожежного захисту резервуарів з нафтопродуктами НУЦЗУ — 2” посіла ІІ місце. Вітаємо призерів!

Кафедра автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій