19 червня 2017, 11:15

Молодіжний проект курсанта Дорошенко у сфері зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю посів ІІІ місце у конкурсі під патронатом Харківського міського голови

Молодіжний проект курсант 3-го курсу факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України Дар'ї Дорошенко “Майбутній рятувальник” у номінації “Харків — місто відкрите, творче, толерантне” міського студентського конкурсу «Харьков – город молодежных инициатив» посів ІІІ місце.
Днями у великій залі Харківської міської ради відбулося нагородження переможців та призерів міського студентського проекту. Проект курсанта Дорошенко був заохочений Дипломом і грошовою премією у розмірі 5 тисяч гривень. Її керівником є провідний фахівець відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Вікторія Коленко. Ініціативна та цілеспрямована, Дар'я Дорошенко неспроста обрала тему, пов'язану із взаємодією зі ЗМІ та громадськістю. З першого курсу вона є активним учасником соціально-просвітницьких акцій, що проводить прес-служба НУЦЗУ, неодноразово давала інтерв'ю для телебачення різних рівнів, є досвід проведення профорієнтаційної роботи.

Прес-служба НУЦЗУ