19 червня 2017, 13:04

Національний університет ДСНС України та Новий болгарський університет ухвалили угоду про співробітництво

Днями відбулось підписання договору про міжнародне співробітництво між вищими навчальними закладами – Національним університетом цивільного захисту України в особі ректора, генерал-лейтенанта служби ЦЗ, доктора наук з державного управління, професора Володимира Садкового і Новим болгарським університетом в особі ректора, професора Пламена Бочкова. Сторони висловили згоду на обов’язковість співпраці в таких перспективних напрямах: академічній, освітній, науково-дослідній та інших. Згідно із цим договором контактною особою від НУЦЗУ визначено начальника навчально-науково-виробничого центру, доктора наук з державного управління, професора Світлану Домбровську.
Реалізація такої угоди має стати поштовхом до народження нових ідей щодо питань розвитку міжкультурного науково-освітнього діалогу та шляхів адаптації найкращих закордонних практик публічного управління й адміністрування на вітчизняних теренах.

Навчально-науково-виробничий центр