10 липня 2017, 12:05

Прийом документів до Національного університету цивільного захисту України розпочнеться 12 липня

Про особливості вступної кампанії цього року розповів  прес-службі  університету проректор з персоналу Вадим Попов.

Як повідомив полковник служби цивільного захисту Вадим Попов, серед особливостей вступної кампанії - 2017 те, що прийом заяв та документів для вступу до вишів проходитиме виключно в електронному вигляді. З 24 червня розпочалася реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів, які вступатимуть до університету ДСНС  на основі повної загальної середньої освіти на денну форму навчання (і контракт, і бюджет) для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»). Прийом заяв та документів триватиме з 12 липня до 26 липня.

Робота приймальної комісії здійснюється в умовах гласності та прозорості. На стендах приймальної комісії  НУЦЗУ розміщено правила прийому до навчального закладу, копії ліцензій та сертифікатів, обсяги державного замовлення, порядок подання та розгляду апеляцій, порядок зарахування абітурієнтів, номери консультативних телефонів.  Значною мірою хід вступної кампанії полегшується системою подачі електронних заяв від вступників через мережу Інтернет. Члени приймальної комісії зазначають, що прийом документів відбуватиметься  у звичайному режимі і без  ускладнень. Під час подачі документів абітурієнти отримують усі необхідні консультації та компетентну допомогу.
Провадження освітньої діяльності в НУЦЗУ здійснюється відповідно до ліцензій МОН.
Сертифікати ЗНО  прийматимуть  2017-го і 2016-го років.
 Пропонуємо абітурієнтам ознайомитись з  переліком спеціальностей та спеціалізацій при вступі до НУЦЗУ.
Цивільна безпека (Цивільний захист, Телекомунікаційні системи в управлінні, Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт, Охорона праці, Управління у сфері цивільного захисту, Експертиза охорони праці та професійних ризиків).
Пожежна безпека (Пожежна безпека, Управління пожежною безпекою, Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи, Аудит пожежної і техногенної безпеки, Автоматичні системи пожежної та техногенної безпеки, Експерт будівельний з пожежної та техногенної безпеки).
Екологія (Екологічна безпека).
Хімічні технології та інженерія (Радіаційний та хімічний захист).
Психологія (Екстремальна та кризова психологія, Робота з персоналом).
Публічне управління та адміністрування (Державне управління, Державне управління у сфері ЦЗ).
Технології захисту навколишнього середовища (Техногенно-екологічна безпека).
Треба зауважити, що в НУЦЗУ вже другий рік здійснює набір кафедра військової підготовки, де  готують офіцерів запасу.
 Приймальна комісія  НУЦЗУ працює щодня з 9.00 до 18.00 , у неділю – з 9.00 до 14.00  в приміщенні по вул..Алчевських 52/54.  Тел. – (057) 707 – 34  - 06. E-mail: post@nuczu.edu.ua, web: http://nuczu.edu.ua

Як повідомляють ЗМІ, в цьому році скорочено кількість заяв, які можуть подавати абітурієнти: якщо в минулому році вони могли подати 15 заяв за 5 спеціальностями, то в цьому році - 9 за 4 спеціальностями.
На території області функціонують освітні центри «Донбас - Україна» та «Крим - Україна», які дають змогу абітурієнтам з цих регіонів вступати до вишів за спрощеною процедурою - без результатів ЗНО.
Цьогоріч абітурієнтів прийматиме 81 навчальний заклад Харківщини: 31 - III-IV рівня акредитації, 43 - I-II рівня акредитації (технікуми, коледжі, училища) та 7 вишів приватної форми власності. В цьому році введено додаткові коефіцієнти, які підвищують бали, для абітурієнтів, котрі обирають технічні та природничі спеціальності. Також є коефіцієнт для представників сільської місцевості, які закінчили школу в цьому році.
Відділ зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю