10 липня 2017, 12:05

З 14 до 19 липня 2017 року в університеті проводитимуться вступні випробування на денну форму навчання за держзамовленням ДСНС

Майже 200 хлопців та дівчат стануть курсантами перших курсів Національного університету цивільного захисту України. А особових справ на кандидатів на навчання в НУЦЗУ надійшло із обласних управлінь ДСНС майже 400.

Як повідомив прес-службі НУЦЗУ начальник сектора по роботі з перемінним складом  підполковник служби цивільного захисту Андрій Петров, станом на 10 липня  із обласних гарнізонів ДСНС України надійшло до приймальної комісії університету  майже 400 особових справ кандидатів на навчання за держзамовленням. Орієнтовно курсантами перших курсів за усіма напрямами підготовки – пожежна безпека, цивільний захист, охорона праці, хімічна технологія, психологія, екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування -  стануть  майже 200  хлопців і дівчат.
Кандидати на навчання в НУЦЗУ за держзамовленням (майбутні курсанти)  прибувають в НУЦЗУ 14 липня. Вони складатимуть екзамен з фізичної підготовки на спортмайданчику університету у період з 14 до 19 липня. Нагадаємо, аби стати курсантом НУЦЗУ, юнакові треба: підтягнутися на перекладині 17 разів і отримати 200 балів (за 9 підтягувань кандидат на навчання отримає 130 балів, а 8 підтягувань взагалі у залік не пройдуть); пробігти 100 метрів за 13 секунд і отримати 200 балів (результат 14,4 дасть найнижчий можливий бал); у перегонах на 1000 метрів  кандидат отримає 200 балів, якщо цю дистанцію промине за 3 хвилини 14 секунд, а найнижчий можливий прохідний бал  отримає за результат 3 хвилини 42 секунди. Для кандидатів на навчання іспит із фізкультури вирішальний.
Вже  ввечері  19 липня  НУЦЗУ обнародує  рейтинговий  список рекомендованих до зарахування на денну форму навчання за держзамовленням ДСНС.  10 серпня майбутні рятувальники,  які будуть зараховані  курсантами на перші курси НУЦЗУ, виїдуть  на КМБ до навчального центру університету в Чугуївському районі.
Необхідна  інформація на сайті університету  nuczu.edu.ua, за телефоном (057) 707 34 06.

Лариса Кошеварова
НУЦЗУ