НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Викладач НУЦЗУ Валерій Бондар отримав сертифікат спеціаліста з підводного електрозварювання в Інституті ім. Є.О. Патона
17 липня 2017, 11:14

Упродовж двох тижні липня у Державному підприємстві «Дослідне конструкторсько-технологічне бюро «Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона Національної академії наук України» (м. Київ), проходив навчання із техніки ручного дугового зварювання та різання під водою викладач кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт НУЦЗУ, водолаз 1-го класу Валерій Бондар.
Навчання включало в себе курс теоретичних дисциплін із вивчення обладнання і матеріалів для зварювання та різання, техніки безпеки при виконанні робіт та цикл практичних занять із зварювання та розрізання металу під водою.
Заняття проводили висококваліфіковані спеціалісти Інституту електрозварювання – Алла Радзієвська, Сергій Коцюба, Іван Євсєєнко, Максим Чернуха.
По закінченню навчання Валерій Бондар відмінно склав іспити та отримав сертифікат, що підтверджує кваліфікацію.
Розширення діапазону виконання робіт під водою допоможе підвищенню якості підготовки водолазів ДСНС, яку здійснює Національний університет цивільного захисту України.

Відділ зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю