17 липня 2017, 14:00

Фахівці кафедри військової підготовки НУЦЗУ провели інструкторсько-методичні заняття зі студентами кафедри підготовки офіцерів запасу ХПІ

17 липня відбулося відвідування Національного університету цивільного захисту (вул. Баварська, 7) студентами кафедрами військової підготовки офіцерів запасу факультету військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”. Захід проводився в рамках співробітництва щодо підготовки студентів за програмою офіцерів запасу між кафедрами військової підготовки зазначених ВНЗ.
В рамках візиту фахівцями НЦЗУ були проведені інструкторсько-методичні заняття зі студентами, що прибули.
Так, викладач-методист начальник караулу навчальної пожежно-рятувальної частини  майор служби цивільного захисту Тонких О.В. ознайомив студентів з організаційною структурою НПРЧ, особливостями організації служби, штатною технікою, її  тактико-технічною характеристикою і призначенням.
Заступник начальника кафедри пожежної та рятувальної підготовки факультету оперативно-рятувальних сил  майор служби  цивільного захисту Пономаренко Р.В. доповів про особливості підготовки фахівців  до роботи в задимленому середовищі з використанням апарату на стисненому повітрі. Заняття проводилося в теплодимокамері. Було продемонстровано тренажер «Лабіринт, житлова та промислова зони».
За результатами візиту викладач Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Кузнецов О.Ю. та майбутні офіцери ЗС України виразили глибоку вдячність керівництву НУЦЗУ та надію на подальшу плідну співпрацю.

Завідувач кафедри військової підготовки НУЦЗУ М.П. Букін