9 серпня 2017, 16:01

Плідна діяльність науковців НУЦЗУ високо оцінена Національною академією наук України

Кропітка наукова діяльність вчених Національного університету цивільного захисту України не залишається поза увагою Національної академії наук України. До переліку науковців, V тому видання «Науковці України — еліта держави», увійшла начальник навчально-науково-виробничого центру університету, доктор наук державного управління, професор Світлана Домбровська.
«Науковці України — еліта держави» є продовженням наукової серії видань, яке здійснює видавництво «ЛОГОС УКРАЇНА» під керівництвом Національної академії наук України присвячених науковцям, науковим школам та напрямам. Сторінки книги розкривають для читачів світ видатних постатей у науковій сфері нашої держави, висвітлюють новітні віхи української науки, результати міжнародної наукової співпраці. Безумовно, праця та перемоги наших учених мають стати предметом шани та гордості всього суспільства. Видання «Науковці України — еліта держави» є одним із вагомих кроків до цього.

Національний університет цивільного захисту України