10 серпня 2017, 16:34

183 першокурсники на навчально-тренувальному полігоні НУЦЗУ долатимуть свої перші випробування

З 10 до 25 серпня на навчально-тренувальному полігоні Національного університету цивільного захисту України в урочищі Фігурівка Чугуївського району триватиме табірний збір для першокурсників набору 2017 року.
Сьогодні, 10 серпня, 183 юнаків та дівчат виїхали на навчально-тренувальний полігон з метою проходження справжньої школи життя для майбутніх рятувальників. Протягом двох тижнів триватиме так званий “курс молодого бійця" - перевірка новачків на витривалість, старанність, зміцнення дружних та товариських стосунків. 30 дівчат опановуватимуть «ази» обраної професії поряд із юнаками, виняток становитимуть нормативи з фізичної підготовки. Очолить табірний збір проректор полковник служби цивільного захисту Олег Семків.
Два тижні вдалині від рідної домівки молоде поповнення НУЦЗУ знайомитиметься із розпорядком дня навчального закладу, курсантськими обов’язками, вчитиметься долати фізичні та психологічні навантаження. З першокурсниками проводитимуться психологічні дослідження, соціально-гуманітарна робота, а також на них чекають цікаві та пізнавальні виховні години.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Дарї Ахмадуліної