на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Курсанти НУЦЗУ взяли участь у ліквідації наслідків пожежі лісу у Балаклійському районі Харківської області
18 серпня 2017, 10:04

Курсанти НУЦЗУ взяли участь у ліквідації наслідків пожежі лісу у Балаклійському районі Харківської області

17 серпня об 11:00 поблизу с. Морозівка Балаклійського району Харківської області внаслідок займання семи скирт соломи на полі фермерського господарства сталося загорання лісової підстілки та молодого лісу на площі близько 5 га поруч розташованого лісового масиву Савинського лісництва, з них на 1 га верхової пожежі. Також горіла суха трава на площі 10 га та солома в скиртах на площі 0,9 га. О 16:58 лісову пожежу локалізовано, наразі тривають роботи щодо її повної ліквідації.
На місці події працювали 13 підрозділів ДСНС, пожежно-рятувальна техніка, пожежний потяг, 93 рятувальники ДСНС та 40 курсантів факультетів пожежної безпеки та оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України, а також мобільна-оперативна група та зведений загін ГУ ДСНС України у Харківській області. Крім того, до ліквідації даної пожежі також було задіяно 8 автоцистерн, 2 трактори та 20 працівників лісгоспу, прибуло 2 літаки АН-32 П, котрі гасили пожежу з повітря.
Курсанти НУЦЗУ взяли участь у ліквідації осередків тління та горіння. Вони обкопували та засипали землею залишки осередків пожежі, аби припинити поновлення та розповсюдження горіння. Керував роботою курсантів начальник курсу полковник служби цивільного захисту Євген Аверін.

Прес-служба НУЦЗУ, фото - Костянтина Афанасенка


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх