18 серпня 2017, 12:16

22.08 – на навчально-тренувальному полігоні НУЦЗУ відбудеться прес-тур з висвітлення табірного збору для першокурсників

22 серпня о 10.00 на навчально-тренувальному полігоні Національного університету цивільного захисту України в урочищі Фігурівка Харківської області відбудеться прес-тур з висвітлення у засобах масової інформації табірного збору для першокурсників.
Представники мас-медіа матимуть змогу «прожити» один день у таборі разом із майбутніми курсантами. Журналісти стануть учасниками занять з радіаційного, хімічного та біологічного захисту, фізичної та стройової підготовки, психологічних тренінгів, підйому за тривогою, а також ознайомляться із розпорядком дня першокурсників та посмакують курсантським кулешем.
10-25 серпня на навчальному полігоні університету триває табірний збір для «новоспечених» першокурсників. 183 юнаків та дівчат проходять свої перші випробування на міцність та витривалість. Першокурсники наразі знайомляться із вимогами cтатутів, структурою та основними завданнями Державної служби України з надзвичайних ситуацій, розпорядком дня університету, курсантськими обов’язками, звикають до фізичних та психологічних навантажень.
1 вересня у День Знань вони складуть Присягу на вірність українському народові. Урочистості відбудуться на священному для харків’ян місці - Меморіалі Слави. Саме тоді курсанти покажуть свій стройовий вишкіл, витривалість та відчеканений крок, чому навчились протягом табірного збору на навчально-тренувальному полігоні університету.
Акредитація ЗМІ триватиме до 17.00 21 серпня за тел.: (057)707-34-59. 22 серпня о 08.00 відбудеться від'їзд журналістів від головного корпусу НУЦЗУ (вул Алчевських, 52/54), о 08.30 — від супермаркету “Восторг”.

Національний університет цивільного захисту України