18 серпня 2017, 13:51

Результати науково-дослідної діяльності навчально-науково-виробничого центру НУЦЗУ протягом літніх місяців

Вийшла у світ колективна монографія «Реформування вищої військової освіти: державно-управлінський аспект», підготовлена в межах наукової співпраці Національного університету цивільного захисту України та Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Її автори – С. Полторак, С. Домбровська, Г. Пєвцов, С. Сідченко, К. Хударковський і С. Залкін. Ця монографія є логічним завершенням комплексних наукових досліджень, що проводилися зокрема за науково-дослідною темою «Державне управління системою вищої військової освіти України (“Управління-ВО”)». Колективна монографія містить теоретичні положення й практичні рекомендації, які можуть бути використані для вдосконалення державного управління системою вищої військової освіти в контексті забезпечення інтересів національної безпеки й оборони України.
Крім того, друком вийшла одноосібна монографія «Соціальний розвиток і безпека регіонів: державноуправлінські аспекти» провідного наукового співробітника наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру А. Помази-Пономаренко. У ній сформовано розв’язання важливої наукової проблеми в межах здійснення нових теоретико-методологічних розробок щодо вдосконалення правового, організаційного й інституційного забезпечення державного управління соціальним розвитком і безпекою регіонів України.

Навчально-науково-виробничий центр