21 серпня 2017, 10:33

Представники НУЦЗУ взяли участь у заході з нагоди 74-ї річниці визволення Харкова від нацистських загарбників

21 серпня представники Національного університету цивільного захисту України взяли участь в урочистостях з нагоди 74-ї річниці визволення Харкова від нацистських загарбників.
На Воїнській меморіальній дільниці міського кладовища № 2 відбулася громадська панахида за загиблими та урочисте покладання квітів. На заході були присутніми представники керівництва Київського району Харківської міської ради, представники Національного університету цивільного захисту України, громадськості, ветерани, учні середніх загальноосвітніх шкіл, студенти. Курсанти факультету пожежної безпеки провідного вищого навчального закладу Державної служби України з надзвичайних ситуацій у складі почесного караулу несли варту біля меморіалу загиблим воїнам на центральній алеї слави міського кладовища.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото – Ігоря Котова