4 вересня 2017, 11:39

До НУЦЗУ для проходження курсу підвищення кваліфікації прибули слухачі

4 вересня  до Національного університету цивільного захисту України на курс післядипломної освіти прибули слухачі з різних областей України для проходження курсу підвищення кваліфікації.
Курс підвищення кваліфікації проходять з терміном навчання два тижні особи середнього та старшого начальницького складу, які перебувають на посадах
начальників секторів, головних (провідних, старших) інспекторів (інженерів), інспекторів відділів (відділень, секторів) пожежної безпеки, запобігання НС, районних відділів (секторів), технічних випробувань, спеціальних випробувальних лабораторій ДВЛ.

Після прибуття до Національного університету цивільного захисту України  зі слухачами навчальної групи було проведено вступний інструктаж, стройовий огляд, вхідний контроль знань.

Програма курсу підвищення кваліфікації  Національного університету цивільного захисту України передбачає всебічне поглиблене вивчення  спеціальних дисциплін, які стосуються порядку організації заходів держнагляду та контролю у сфері пожежної та техногенної безпеки,  удосконалення знань, щодо нормативно-правової бази ДСНС України .

.Сергій Іващенко, начальник курсу післядипломної освіти, прес-служба НУЦЗУ