4 вересня 2017, 11:51

Начальник кафедри НУЦЗУ став учасником міжнародної програми підготовки фахівців з гуманітарного розмінування

З 28 серпня до 01 вересня начальник кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Національного університету цивільного захисту України полковник служби цивільного захисту Ігор Толкунов взяв участь у програмі підготовки фахівців з гуманітарного розмінування в рамках проекту «Support to the Ukrainian Emergency Situations Service in establishment of the training system in the field of humanitarian demining». Захід відбувся на базі Естонської академії безпеки у м. Таллінн.
Як зазначив полковник Толкунов, головною метою візиту стало навчання співробітників ДСНС України, як фахівців у сфері гуманітарного розмінування та таких, які будуть навчати в подальшому здобувачів вищої освіти (спеціальність «Цивільна безпека», спеціалізація «Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт»).
Під час проведення курсу навчання, зауважив начальник кафедри НУЦЗУ Ігор Толкунов, було обговорено та затверджено наступний етап проекту і подальші плани співпраці між вищими навчальними закладами: НУЦЗУ, ЛДУБЖД та Естонською академією безпеки, м. Таллінн.
Також в процесі робочого візиту українська делегація вивчила досвід підготовки  фахівців у сфері гуманітарного розмінування, ознайомилась із роботою центрів розмінування Естонії, їх матеріально-технічним забезпеченням.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото — Ігоря Толкунова