11 вересня 2017, 11:42

7 перемог здобули курсанти та студенти НУЦЗУ у рейтингових поєдинках з професійного боксу

10 вересня у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького відбувся міський турнір з боксу серед професіоналів та любителів. Захід пройшов у рамках IV спортивного ярмарку «Харків - спортивна столиця». У програмі турніру пройшли бої в категорії «білі комірці, любителі», а також бої в категорії «професіонали».
Активними учасниками спортивних перегонів стали курсанти Національного університету цивільного захисту України. 13 курсантів та студентів вишу Державної служби України з надзвичайних ситуацій показали відмінну фізичну підготовку, виборовши 7 перемог у рейтингових поєдинках з професійного боксу.
Так, 1 місце посіли курсанти 2-х курсів факультету пожежної безпеки Сергій Молчанов, Владислав Гела, факультету оперативно-рятувальних сил Василь Курасов, факультету цивільного захисту Владислав Міщенко, 4-х курсів факультету цивільного захисту В'ячеслав Яркін та студент факультету техногенно-екологічної безпеки Віктор Корнієнко, а також 5-го курсу факультету пожежної безпеки Денис Чечета.
ІІ місце вибороли курсанти 2-го курсу факультету цивільного захисту Андрій Чамайдар, 4-х курсів факультету цивільного захисту Валентин Півень, факультету оперативно-рятувальних сил Микита Трубчанін та студент факультету техногенно-екологічної безпеки Богдан Тимошенко, а також курсант 5-го курсу факультету техногенно-екологічної безпеки Максим Форсюк. Всі вони вихованці майстра спорту з рукопашного бою, чемпіона Європи з рукопашного бою, чемпіона України з професійного боксу - викладача кафедри фізичної підготовки університету Валентина Головка.
Для гостей заходу було організовано розважальну програму та розіграші призів.

Прес-служба НУЦЗУ, фото - Валентина Головка