11 вересня 2017, 15:46

НУЦЗУ радо вітав своїх вихованців – випускників 1997 року

9 вересня Національний університет цивільного захисту України радо вітав випускників Харківського інституту пожежної безпеки. 20 років по тому з’їхалися вони до рідної альма-матер із різних регіонів нашої держави. Майже 80 вихованців навчального закладу мали змогу ознайомитись із навчально-матеріальною базою університету, відвідати музей навчального закладу, зустрітись зі своїми викладачами, поділитись власним досвідом щодо успіхів на життєвій ниві. Примітним є те, що випускники 1997 року уперше в історії навчального закладу стали фахівцями з вищою освітою, старшиною курсу був Олег Семків, а сьогодні — проректор НУЦЗУ. Колектив НУЦЗУ пишається, що вихованці саме цього випуску наразі обіймають високі посади у підрозділах ДСНС України.
Випускників 1997 року вітав ректор Національного університету цивільного захисту України, доктор наук з державного управління, професор генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий. Він розповів про сучасний стан підготовки майбутніх рятувальників, умови набору цьогорічних кандидатів на навчання, розширення та зміцнення матеріально-технічної бази навчального закладу тощо.
Випускники, у свою чергу, подякували керівництву, науково-педагогічним працівникам університету за теплу зустріч. Вони поділились своїм багатим практичним досвідом та незабутніми спогадами про минуле…

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото – Сергія Мішеніна