на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Начальник факультету цивільного захисту НУЦЗУ зустрівся зі слухачами магістратури управління
12 вересня 2017, 16:42

Начальник факультету цивільного захисту НУЦЗУ зустрівся зі слухачами магістратури управління

12 вересня начальник факультету цивільного захисту НУЦЗ України полковник служби цивільного захисту Удянський М.М. традиційно на початку навчального року зустрівся зі слухачами магістратури управління та студентами, серед яких також були присутніми представники Республіки Азербайджан, що здобувають вищу освіту за програмою навчання іноземних громадян.
Під час бесіди Удянський М.М. відповів на питання, які цікавили його підопічних, та нагадав, що вони отримують багатопланову освіту, кожний аспект і напрямок якої обов’язково знадобиться у подальшій службі та роботі. А також він сподівається, що отримані знання нормативної бази сьогодення випускники із впевненістю будуть застосовувати на практиці у майбутньому.
На додаток Микола Миколайович відзначив слухачів, які постійно беруть активну участь у громадському житті факультету, а також побажав всім успіхів у новому навчальному семестрі.
В свою чергу, слухачі магістратури запевнили його, що постійно займаються саморозвитком та прагнуть як до індивідуальних досягнень, так і у ланці підрозділів, в яких перебувають наразі та до яких будуть направлені після закінчення навчання.

Людмила Бохан, слухач магістратури управління, прес-служба НУЦЗУ  


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх