13 вересня 2017, 16:24

На факультеті пожежної безпеки НУЦЗУ підбито підсумки роботи кураторів навчальних груп

На факультеті пожежної безпеки НУЦЗУ було проведено підсумково-плануюче засідання  кураторів навчальних груп. На цьому заході було підбито підсумки роботи за 2016-2017 навчальний рік. З кращого боку була відзначена робота полковника Дурєєва В.О. та майора Гарбуза С.В.

Також були обговорені пріоритетні напрямки роботи на 2017-2018 навчальний рік, складено перелік рекомендованих тем бесід у навчальних групах та надано рекомендації співробітникам, які вперше призначені кураторами.