14 вересня 2017, 12:03

Практичне заняття студентів та курсантів напряму підготовки

13 вересня у межах вивчення навчальної дисципліни «Культура безпеки» після двох лекційних занять студенти та курсанти навчальної групи 3-го курсу напряму підготовки "Охорона праці" НУЦЗУ разом з керівником заняття - начальником кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Сергієм Артемʼєвим відвідали Ландау-центр.

На заході було відпрацьовано питання безпеки при явищах дифракції хвиль, грозових розкатах та системах захисту від грози, питання електробезпеки, світлові явища та потоки, травматизм людини та макети внутрішніх органів людини. І це далеко не повний перелік того, що побачили студенти. Навчання триває!!!