НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Науково-педагогічні працівники та курсанти НУЦЗУ спільно із рятувальниками ГУ ДСНС України у Харківській області відзначать День рятівника із жителями Харкова. Акредитація ЗМІ
14 вересня 2017, 12:10

16 вересня на території Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького відбудуться масові заходи з нагоди святкування Дня рятівника.
Організаторами заходу є Головне управління ДСНС Украйни у Харківській області, Національний університет цивільного захисту України та адміністрація Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького.
У програмі заходу - показ можливостей сучасної та історичної пожежно-рятувальної техніки, показові виступи верхолазів, демонстрація експозицій та тренінгів з безпеки життя, конкурси та вікторини для дітей, концертна програма та ще багато цікавого.
Початок заходу: об 11:00
Місце проведення: м. Харків, центральна площа (біля «Колеса огляду») Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького.
Акредитація ЗМІ триватиме до 17.00 15 вересня за тел.: (057)707-34-59.
Прес-служба НУЦЗУ