на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Команда НУЦЗУ виборола першість чемпіонату Харківської обласної організації Динамо з боротьби самбо серед вишів Харківщини
14 вересня 2017, 12:47

Команда НУЦЗУ виборола першість чемпіонату Харківської обласної організації Динамо з боротьби самбо серед вишів Харківщини

13 вересня на базі спортивного комплексу «Динамо» пройшов чемпіонат Харківської обласної організації Динамо з боротьби самбо серед вишів Харківщини. Активними учасниками змагань стали спортсмени Національного університету цивільного захисту України. У запеклій боротьбі командні місця розподілились :
- 1-ше місце Національний університет цивільного захисту України.