6 жовтня 2017, 10:02

В НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління

05 жовтня 2017 року відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03, створеній у Національному університеті цивільного захисту України.
Так, захистив своє дисертаційне дослідження Губенко Андрій Олександрович з теми «Державні механізми управління виховними технологіями в системі вищої освіти». Науковий керівник дисертанта – начальник навчально-науково-виробничого центру НУЦЗ України, доктор наук з державного управління, професор Домбровська Світлана Миколаївна.
Цього ж дня успішно захистився Константинов Олександр Олександрович з теми «Механізми державного управління соціально-економічним розвитком регіону». Науковий керівник дисертанта – завідувач кафедри управління проектами та загальнофахових дисциплін ННІ менеджменту та психології, доктор наук з державного управління Карташов Євген Григорович.
Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

Навчально-науково-виробничий центр