12 жовтня 2017, 10:29

Участь доцента кафедри мовної підготовки в міжнародному тренінгу

Доцент кафедри мовної підготовки кандидат філологічних наук Олена Лептуга прослухала другу фінальну частину курсу Teacher To Teacher (ТТТ) від Deutsche Welle Akademie. Заняття проводив міжнародний тренер Ерік Альбрехт. Курс передбачав вивчення й практичне відпрацювання інтерактивних методів викладання.

«Цей тренінг – найкращий спосіб підвищити свій рівень викладання, бо це постійний виклик тобі як фахівцеві. Не примушувати до співпраці слухачів, а зацікавити їх, визначивши потреби, очікування й навіть побоювання. «Дихати» разом з аудиторією іноді важко, проте результат завжди вражаючий. Тож і надалі будемо «дихати» з курсантами та студентами університету», — розповідає Олена Костянтинівна.

За результатами курсу Лептуга О.К. має тепер статус тренера DW Akademie — Europe and Central Asia.