на головну
укррусангл

Новини

12 жовтня 2017, 10:29

Подорож на Хортицю

Як можна перетворити звичайну суботу на невеличку пригоду? Вирушити на Хортицю.

Так і зробили 50 працівників нашого університету, серед яких були й ми – представниці кафедри мовної підготовки Ірина Богданова, Олена Тарадуда й Олена Лептуга. 

Рано-вранці ми залишили теплі квартири й автобусом рушили підкорювати українські дороги. Запоріжжя зустріло нас сонцем, фонтаном і весіллями. Перше селфі — біля фонтану Життя на площі Маяковського. 

Композиція фонтану складається з великого шару, що обертається, та кількох фігур у підніжжя. До речі, шар є найбільшим в Україні. Його вага — 3,8 тонн, а діаметр — 1,3 метри.

Місто для нас, харків’ян, не виявилося чимось неймовірним, однак як тільки ми під’їхали ближче до ДніпроГЕС — були вражені масштабами споруди. 

І ось продовження нашої подорожі — Хортиця. Гарна українська природа, тихий Дніпро, стилізована козацька фортеця під лекцію екскурсовода набувають нового значення й звучання. Відчуваєш українську історію всім серцем, бо ось вона — поруч. 

Завдяки реконструкції козацького побуту уявляєш в деталях, якою була славна епоха Козаччини. Запорозька Січ стала першим на території України політичним формуванням з усіма ознаками республіки. Вона довго зберігала свою незалежність та посідала визначне місце в міжнародних відносинах. Після побаченого та почутого так хочеться перенести традиції в сьогодення…

Занурення в історію та ще й в хорошій компанії — субота вдалася на славу. Дякуємо голові профспілкового комітету нашого університету Молодиці Євгену Анатолійовичу та заступникові голови Куц Олені Володимирівні за організацію цікавої подорожі. Сподіваємося, що на нас попереду чекає ще не одна пригода.


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх