12 жовтня 2017, 10:30

Другий день участі представників НУЦЗУ у ХVІ Міжнародному виставковому форумі “Технології Захисту/ПожТех-2017”

Продовжується робота ХVІ Міжнародного виставкового форуму “Технології Захисту/ПожТех-2017”. В рамках роботи форуму також проводилась 19 Всеукраїнська науково-практична конференція “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”, у якій взяли участь наукові та науково-педагогічні працівники і нашого університету. Старший науковий співробітник навчальної науково-дослідної лабораторії піротехнічних та спеціальних робіт кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки факультету цивільного захисту Віктор Стрілець виступив з доповіддю «Оперативно-технічні методи вдосконалення процесів рятування потерпілих та локалізації техногенних надзвичайних ситуацій першими пожежно-рятувальними підрозділами» та провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Вікторія Цокота презентувала доповідь на тему «Computerized, internet-mediated and mobile breathing exercise in professional training of rescuers».

Відділ організації науково-дослідної роботи