13 листопада 2017, 14:39

Ім’я в літопис Університету

Шанованому ветеранові пожежної охорони Анатолію Петровичу Обозному – 75
12 листопада 2017 року виповнюється 75 років від дня народження полковника внутрішньої служби у відставці Обозного Анатолія Петровича, ветерана пожежної охорони та Національного університету цивільного захисту України. Понад тридцять років пов’язують шанованого ветерана із пожежною охороною. Його гордість – майже 10 тисяч випускників, серед яких – керівники підрозділів ДСНС України. За всіх своїх вихованців переживає, по-батьківськи болить душа за їх подальшу долю… Передає Анатолій Петрович свої знання, свій безцінний досвід майбутнім рятувальникам. Також полковник внутрішньої служби у відставці Обозний бере активну участь у патріотичному вихованні молоді університету. Вагомий досвід Анатолія Петровича, його високий професіоналізм та талант педагога, як ніколи, потрібний не тільки вихованцям, а й викладачам університету. Є, в кого вчитись. І вони вчаться.

Із досьє Анатолія Петровича Обозного

Обозний А.П. народився 12 листопада 1942 року у Східному Казахстані в сім’ї військовослужбовця. Його батько Обозний Петро Тимофійович, учасник Другої Світової війни, протягом 1950-1955 років обіймав посаду заступника начальника з господарчої частини Харківського пожежно-технічного училища. Після смерті батька у 1955 році 13-річний син Анатолій став вихованцем Ленінградського суворовського прикордонного училища. У 1961 році він вступив до Харківського пожежно-технічного училища, яке закінчив у 1964 році. Подальша служба Обозного А.П. проходила у стінах рідної альма-матер. Після закінчення училища він обіймав посаду начальника караулу, а закінчивши у 1973 році заочно Вищу інженерну пожежно-технічну школу МВС СРСР, був переведений на посаду викладача пожежно-технічного циклу. Згодом він став старшим викладачем, а у 1984 році – начальником пожежно-технічного циклу. Полковник Обозний А.П. як педагог зробив вагомий внесок у справу підготовки фахівців для державної пожежної охорони, як керівник циклу – в удосконалення та розвиток матеріальної бази очолюваного підрозділу.
З 1992 року Анатолій Петрович перебуває на заслуженому відпочинку, звільнився у званні полковника внутрішньої служби. Протягом 31 календарного року служби був нагороджений сімома медалями, трьома нагрудними знаками та заохочувався 74 рази.
В цей святковий день бажаємо Ювіляру міцного здоров’я, довголіття, миру та злагоди, оптимізму і всіляких гараздів!

Лідія Маліновська,
начальник сектора відділу персоналу НУЦЗУ,