НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » В НУЦЗУ побачив світ черговий випуск Вісника Національного університету цивільного захисту України (Серія: Державне управління)
13 листопада 2017, 14:44

Побачив світ черговий випуск Вісника Національного університету цивільного захисту України (Серія: Державне управління), підготовлений за загальною редакцією ректора НУЦЗУ Володимира Петровича Садкового на базі навчально-науково-виробничого центру. У цій фаховій збірці наукових праць розміщено 52 наукові статті, авторами яких є вчені з усієї України.
Відзначимо, що Віснику, а, відтак, і статтям, розміщеним у ньому, було присвоєно відповідні індивідуальні міжнародні реєстраційні номери, за якими університетське видання можна знайти в міжнародній репозитарній базі даних OpenAIRE (DOI 10.5281/zenodo.1039116).
Дякуємо авторам за співпрацю, сподіваємося на неї й надалі!

Навчально-науково-виробничий центр