13 листопада 2017, 15:01

Спортсмени НУЦЗУ – переможці та призери чемпіонату України з панкратіону

10-12 листопада в місті Суми відбувся чемпіонат України з панкратіону. В змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з різних куточків нашої держави. Збірна команда Національного університету цивільного захисту України з боротьби самбо також взяла активну участь в цих змаганнях у складі з 4 спортсменів. У запеклій боротьбі місця посіли:
- ІІ місце у ваговій категорії до 71кг у розділі греплінг NO-GI та І місце у розділі греплінг GI посів капітан служби ЦЗ Хмелюк Олександр;
- І місце у ваговій категорії до 62 кг у розділі греплінг NO-GI та І місце у розділі греплінг GI посів Ляшенко Артур, курсант факультету цивільного захисту;
- ІІІ місце у ваговій категорії понад 100 кг у розділі греплінг GI посів Жевжик Владислав, студент соціально-психологічного факультету.
Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших перемог!!!!!!!

Кафедра фізичної підготовки