14 листопада 2017, 15:59

Виїзні заняття для майбутніх інженерів з охорони праці НУЦЗУ

13 листопада старший викладач  кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України Цимбал Б.М. провів виїзні заняття для студентів 3-ого курсу спеціалізації «Охорона праці» з дисципліни «Управління та нагляд у галузі охорони праці», що відбулося на базі українсько-британського підприємства «Українська чайна фабрика Ahmad Tea» у Харкові.

На підприємстві заняття були проведені по всім стадіям завершального етапу виробництва чаю, а саме: виготовлення пакетиків для заварювання та складання їх в упаковки для подальшого використання. Студенти НУЦЗУ визначили, що майже всі виробничі процеси на фабриці автоматизовані, на підприємстві впроваджені сучасні заходи з охорони праці, пожежної безпеки та електробезпеки. Під час проведення виїзних занять вони отримали практичне завдання: виявити та проаналізувати шкідливі та небезпечні фактори виробничого процесу, засоби індивідуального та колективного захисту.

Крім того, екскурсовод розповіла історію заснування компанії Ahmad Tea London у Великій Британії, а також про український філіал, який був створений у 1998 році. Для дегустування студентам було запропоновано чай «Ahmad Tea London №1».

Подібні візити на підприємства України є пізнавальними та впливають на формування уявлення майбутніх фахівців про виробничу атмосферу, стимулюють до вивчення нового матеріалу та до оволодіння спеціальністю.

Висловлюємо подяку директору ТОВ «Ахмад ті» Очкалову Е.Ю. екскурсоводу Проскуриній Катерині за чудову екскурсію та можливість проведення виїзних занять, сподіваємося про подальшу співпрацю.