6 грудня 2017, 14:56

В НУЦЗУ відбулося виїзне заняття зі студентами-екологами у Морському музеї

6 грудня у рамках вивчення дисципліни «Гідрологія» студенти - майбутні екологи НУЦЗУ під керівництвом доцента кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Бригади О.В. відвідали Морський музей.

Це дуже дивно, але в нашому сухопутному місті е надзвичайно цікавий та пізнавальний Морський музей. Під час екскурсії студенти дізнались багато нового: про історію судноплавства, торсійну катапульту, прилад для навігації – екер, засоби комунікації на кораблях, використання ебенового дерева для підшипників на суднах та багато іншого. Студенти мали змогу побачити копію першого 44-гарматного фрегата Чорноморського флоту - Святий Миколай, який було збудовано в Миколаєві в 1790 р. В музеї студенти-екологи також дізнались про особливості захисних костюмів для спасіння життя моряків-підводників та пілотів морської авіації.

Дякуємо директору Морського музею, а за сумісництвом і екскурсоводу – Олександру за цікаву, живу та пізнавальну розповідь.