7 грудня 2017, 12:19

В НУЦЗУ відбулися виїзні заняття з дисциплін «Управління та нагляд у галузі охорони праці» та «Культура безпеки» для майбутніх інженерів та інспекторів з охорони праці

4 грудня з метою підвищення якості практичної підготовки майбутніх фахівців за спеціалізацією «Охорона праці» старший викладач кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України Цибал Б.М.організував та провів заняття з дисциплін «Управління та нагляд у галузі охорони праці» та «Культура безпеки» для студентів 3-го курсу факультету техногенно-екологічної безпеки. Заняття пройшли на базі машинобудівного підприємства ПрАТ «Харківський завод транспортного устаткування».

На підприємстві виготовляється спецтехніка, що використовується при освоєнні й капітальному ремонті нафтових і газових свердловин, транспортуванні та зберіганні нафтопродуктів. Завод випускає продукцію для різних галузей промисловості: космічної, сільськогосподарської, харчової, переробної, а також для залізничного транспорту.

Студенти та курсанти пройшли інструктаж, мали змогу поспілкуватися з провідним інженером з охорони праці Кущевим М. Н. та задати питання. Виїзні заняття розширили кругозір студентів стосовно охорони праці та дозволили отримати додаткові професійні знання.

Курсанти та студенти стали учасниками виїзних занять, що мали за мету правильно виконати перевірки на підприємствах та скласти відповідну документацію (припис, акт перевірки і т.і.). Також майбутніх молодих спеціалістів було запрошено на виробництво для проходження виробничої практики.

Висловлюємо подяку директору ПрАТ «Харківський завод транспортного устаткування» Барабанову Роману Ігоровичу та сподіваємось на подальшу співпрацю.