7 грудня 2017, 12:22

В НУЦЗУ відбувся випуск слухачів групи підвищення кваліфікації курсу післядипломної освіти

6 грудня на факультеті цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України закінчився термін навчання  слухачів групи підвищення кваліфікаціїї курсу післядипломної освіти.
Навчальна програма передбачила вивчення  спеціальних дисциплін, за якими слухачі успішно склали комплексний іспит та показали високий рівень знань, які в подальшому будуть необхідні в практичній діяльності. Наразі вони обіймають посади начальників помічників начальників ОКЦ, ОДВ, оперативно- координаційних відділень, чергових змін.

Слухачі вдячні керівництву Національного університету цивільного захисту України та науково-педагогічним працівникам за організацію на високому рівні навчального процесу, якісного та поглибленого викладення дисциплін та належних умов проживання.

Сергій Іващенко, начальник курсу післядипломної освіти, прес-служба НУЦЗУ