на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Магістри управління НУЦЗУ взяли участь у відеоконференції онлайн навчань «Black out 2017»
7 грудня 2017, 12:28

Магістри управління НУЦЗУ взяли участь у відеоконференції онлайн навчань «Black out 2017»

06 грудня слухачі магістратури управління Національного університету цивільного захисту України взяли участь у відеоконференції, яка висвітлювала онлайн навчання «Black out 2017». Конференція відбулася на базі навчально-науково-виробничого центру НУЦЗУ та мала за мету вдосконалити теоретичні та практичні знання слухачів у разі надзвичайних ситуацій і стихійних лих, а також показати, як на практиці працюють та взаємодіють антикризові центри сусідніх держав, зокрема Польщі та Чехії, у випадку виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
За легендою навчань, ураган Леонард вторгся на територію Центральної Європи, зруйнувавши в південній Німеччині, Чехії та Австрії лінії електропередач та викликав повені в східній частині Австрії.
Завдання магістрів був детальний аналіз та обговорення рішень, що ухвалювались польською та чеською сторонами.
На зустрічі також був присутній начальник наукового відділу з проблем державної безпеки Навчально-науково-виробничого центру НУЦЗ України доктор державного управління, доцент Стрельцов В. Ю., який допомагав магістрам, надававши роз’яснення щодо дій обох сторін упродовж навчань.

Ардашева Анастасія, фото – Кубриш Денис, слухачі магістратури управління
 


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх